Přejít na obsahovou část stránky

Krmivářský servis poskytujeme dle nejnovějších poznatků z výživy hospodářských zvířat. Celou problematiku výživy řešíme komplexně s ohledem na konkrétní situaci na jednotlivých chovech. Součástí našeho servisu je i poskytování níže uvedených doplňkových služeb:

  • Odběr bachorových šťáv, krevních vzorků, jejich rozbory a následná interpretace výsledků na místě (např. pH bachorových šťáv), ostatní do týdne od náběrů vzorku – prostřednictvím smluvních laboratoří.
  • Laboratorní rozbory siláží, senáží - potřebné pro optimalizaci krmných dávek, následné laboratorní rozbory směsných krmných dávek.
  • Návštěva a konzultace na zemědělském podniku nejméně 1 x za 2-3 týdny (dle potřeb a požadavku častěji) se zaměřením na aktuální problémy. Vždy bereme zřetel na provázanost ekonomiky s výrobními výsledky (užitkovost, reprodukce, zdravotní stav stáda, apod.).Další součástí těchto konzultací, jsou kontroly kondice zvířat, stavu objemových krmiv, dodržování KD, výhledy potřeby krmiv.

Prohlédněte si naše služby

Máte zájem o naše služby? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti